У Барселоні жінкам дозволили купатись топлес у будь-яких міських басейнах

news-image: У Барселоні жінкам дозволили купатись топлес у будь-яких міських басейнах
Влада Барселони офіційно підтвердила дозвіл жінкам купатись топлес у будь-якому міському басейні.
Причиною такої заяви стали скарги від жінок, які стверджували, що низка басейнів у місті запровадили свої правила, де жінкам забороняли купатись без топу купальника, повідомляє Громадське.

Як пише CNN, група Mugrons Lliures подала скаргу на невідповідність правилам, що регулюють купання топлес у певних басейнах, що спонукало до розслідування. Під час нього було виявлено, що в кількох муніципальних басейнах є правила, які обмежують права жінок у певних районах закладу. Об этом сообщает krockyrock.in.ua со ссылкой на СМИ.

У результати офіс ради проти дискримінації надіслав до кожного міського басейну доповіді, в якому нагадував їм про необхідність гарантувати рівність і не перешкоджати жінкам бути топлес. Якщо у басейні жінці заборонятимуть купатись без топу, це вважатимуть дискримінацією за статевою ознакою, адже чоловіки відвідують такі місця з оголеним торсом.

Прессекретар Ради Барселони заявив, що не існує письмового правила, яке регулює, що люди можуть носити в муніципальних басейнах, але дискримінація за ознакою статі заборонена. Він також наголосив, місцеві закони не забороняли жінкам плавати топлес, проте нові вказівки остаточно розширять права жінок.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/u-barseloni-zhinkam-dozvolyly-kupatys-toples-u-bud-yakyh-miskyh-baseynah.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя