Сумні дані: Скільки українців загинули за час останнього "перемир’я" на Донбасі

Останнє так зване "хлібне перемир’я" оголошували на Донбасі ще 21 липня. Проте, підконтрольні РФ бойовики постійно зривали його і обстрілювали позиції військових ЗСУ. Через це Україна зазнала серйозних втрат – загинули 33 людини.

Про це міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив у своєму Твіттері, передають Патріоти України. Об этом сообщает pauluskp.in.ua со ссылкой на СМИ.

Тому, українська сторона сподівається на конкретні результати зустрічі "нормандської четвірки", які зможуть сприяти покращенню ситуації на Донбасі.

"За останнє "перемир’я" ми заплатили 33 життя. Ось чому ми очікуємо конкретних результатів від саміту в нормандському форматі. Насамперед, звільнення наших громадян з Росії та тимчасово окупованих територій, в тому числі Криму", – наголосив Пристайко.

For the last "ceasefire" we paid 33 lives. That’s why we expect concrete results from #NormandySummit. First of all, release of our citizens from #Russia and temporarily occupied territories including #Crimea.
— Vadym Prystaiko (@VPrystaiko) November 14, 2019

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/sumni-dani-skilky-ukraintsiv-zahynuly-za-chas-ostannoho-peremyria-na-donbasi-303450.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя