На харчування тварин у притулках Кропивницького щомісяця потрібно близько 100 тисяч гривень


250 гривень потрібно на місячне утримання однієї тварини в притулку Кропивницького.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

0EOXEKZJ1E

Таку суму озвучили під час засідання комісії з питань ЖКГ громадські активісти, у рамках розгляду петицій організацій захисту тварин «Щасливий пес» та «Бім», які просила міську раду в про фінансову підтримку. В цю суму входять видатки на воду, електроенергію та годування тварин.

Наразі у Кропивницькому немає комунального притулку для тварин, а посилено працюють громадські організації «Бім», де знаходиться 282 собак, а ще і коти, а в притулку «Щасливий пес» — 180. Кількість тварин постійно варіюється.

Саме з цими організаціями комунальники співпрацюють в плані стерилізації тварин, проте законодавство передбачає, що стерилізованих тварин треба відпускати на вулиці. Натомість, у притулках активісти лікують хворих тварин, шукають дім собакам і котам-безхатькам, а також утримують покалічених чи агресивних тварин, яких просто відпустити не можна.

Петиції ГО депутати підтримали, проте отримати гроші активістам буде не так просто, адже просто так фінансувати громадські організації з бюджету міста не можна. Для цього має бути як мінімум проведений конкурс.

Також управлінню ЖКГ доручили розглянути інші можливості фінансування і все ж обдумати можливість створення закладу для перетримки тварин.

Фото stocksnap.io


Джерело статті: “https://gre4ka.info/suspilstvo/57296-na-kharchuvannia-tvaryn-u-prytulkakh-kropyvnytskoho-shchomisiatsia-potribno-blyzko-100-tysiach-hryven”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя